Nasze usługi

Bramy podnoszone do góry

Produkowane według indywidualnych potrzeb klienta. Konstrukcja bramy na profilach zamkniętych, w dwóch wersjach tj.: bezszynowej oraz szynowej.

Bramy skrzydłowe

Jedno i dwuskrzydłowe drzwi i bramy wykonywane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Bramy segmentowe garażowe

Bramy segmentowe przeznaczone są zarówno do zamykania otworów w garażach na posesjach prywatnych jak i wielkogabarytowych otworów przemysłowych.

Bramy segmentowe przemysłowe

Bramy sekcyjne, wykonane w wersji przemysłowej, cechuje zwiększona wytrzymałość paneli pancerza przez zastosowanie odpowiednich stalowych wzmocnień

Bramy rolowane

Bramy rolowane stanowią uzupełnienie oferty stolarki otworowej. Z powodzeniem stosowane są zarówno na posesjach prywatnych jak i w obiektach przemysłowych.

Bramy wjazdowe do posesji

Wykonujemy przęsła ogrodzeniowe i furtki, bramy przesuwne oraz tradycyjne skrzydłowe

Rolety

wieloletnie doświadczenie w montażu rolet zewnętrznych według indywidualnych zamówień klientów, sterowanych ręcznie lub automatycznie.

Garaże, hale, kioski, altanki

Oferujemy szeroką gamę garaży blaszanych wykonanych z blachy trapezowej, ocynkowanej ogniowo, o podwyższonej odporności na korozję

Blachy trapezowe

Najbardziej typowy profil dachowy, znakomicie nadający się do pokrywania niewielkich, jak i bardzo dużych powierzchni dachowych

Usługi ślusarskie

Wykonujemy kraty, balustrady, zadaszenia, schody stalowe itp. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej nietypowe usługi ślusarskie.

Wiaty śmietnikowe

Zabudowy śmietników, osłony śmietnikowe, zadaszenia śmietnikowe. Konstrukcja stabilna, solidna, wykonana z profili zamkniętych.

Obróbki blacharskie

Wykonujemy wiatrownice, kalenice, pasy nadrynnowe, pasy podrynnowe. Oferuje także indywidualne obróbki blacharskie o dowolnych kształtach i wymiarach.